barıştırma büyüsü

Büyüler iyi bir niyet ile yapılıyor ise bu büyülere ak büyüler denilmektedir. Ak büyüler genellikle bereket büyüleri ve kısmet açma büyüleridir. Dargınları barıştırmak için ak büyü yapıldığında kişiler kısa sürede büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaklardır ve kısa sürede aralarındaki bu dargınlık bitecektir. Bu büyü ak büyülerden olduğu için kısa süreli olarak kişiler üzerinde etki edecektir. Ak büyüler kuvvetli büyülerden değildir. Büyü yapıldıktan sonra sonucunu mutlaka alacaksınızdır fakat bu sonuç uzun süreli olmayacaktır. Dargınları barıştırmak için yapılan büyü kısa süreli kişiler üzerinde etki edeceği için sürekli olarak kişilerin arasının iyi olmasını istiyor iseniz mutlaka büyüyü yenileterek büyünün devamlılığını sağlamanız gerekmektedir.

Dargınları Barıştırmak İçin Ak Büyü Nasıl Yapılır

Dargınları barıştırmak için medyuma gittiğinizde medyum bir ip üzerine iki adet düğüm atacaktır ve bu ip ortadan ikiye bölünerek büyülü sözcükler söylenerek büyü tamamlanır. Bu iki parçadan biri bir kişinin evine diğeri de dargınlardan diğer kişinin evine güzel bir şekilde saklanmalıdır. Bu büyülü ipler kişilerin evinde durduğu sürece büyü tesirini göstermeye başlayacaktır ve kısa sürede kişilerin arsındaki husumet ne ise çözülecektir. Dargınları barıştırmak için ak büyü kuvvetli bir büyü olmadığı için kişiler bu büyüyü kendileri yapmaya kalkabilirler fakat bu durumda büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir. Hangi büyü olur ise olsun bir medyuma giderek büyü yaptırmak sizin için daha sağlıklı olacaktır.

Dargınları Barıştırmak İçin Yapılan Büyünün Etkileri

Dargınlar barışsın diye yapılan ak büyü ilk olarak kişilerin birbirlerini düşünmelerini sağlar. Kişiler artık her gün birbirlerini düşündükleri için konuşma ihtiyacı duyacaklardır. Kısa sürede birbirleri ile konuşarak aralarındaki sorunu gidereceklerdir. Büyü kişilerin üzerinde doğrudan ir etki yaratır ve kısa sürede amacınıza ulaşmanızı sağlar. Bu büyü ak büyülerden olduğu için uzun süre boyunca tesir etmeyecektir. Bu yüzden dargınları barıştırmak için ak büyü yapıldıktan sonra mutlaka tesiri bitmeden önce büyünün yeniletilmesi gerekmektedir.  Bu büyü yeniletildiği sürece kişiler birbiri ile kavga etmeden sakin bir hayat geçireceklerdir. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesi devamlılığı için şarttır.

Categories:

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ikinci el eşya alanlar gerçek medyum